wyszukiwanie zaawansowane
» Pocket? Multipocket?

Producenci

Kontakt

Systemy płatności

  • Dotpay
  • Przelewy24
  • MBANK Raty

Opinie o produktach

Przesyłane dane zabezpiecza certyfikat homeSS
Bezpieczeństwo transakcji zapewnia homeSSL
Tu honorujemy kartę Dużej Rodziny

Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

 

Pocket? Multipocket?

Co to są materace ze sprężynami „kieszonkowymi” (POCKET)?

Wśród materaców sprężynowych, najlepsze podparcie i komfort snu gwarantują materace wykonane w systemie sprężyn kieszonkowych. Wkłady produkowane w tym systemie mają ponad dwukrotnie (!) większą ilość sprężyn w stosunku do klasycznego wkładu „bonnellowego" i dzięki temu zapewniają idealne podparcie pleców i kręgosłupa.
Ponadto stosując do wykonania sprężyn różne grubości drutu, można następnie układać je rzędami w odpowiednio dobrane do naszej budowy anatomicznej tzw. Strefy twardości. 
Przykładowo 7-strefowy materac z wkładem ze sprężyn kieszonkowych posiadający idealnie anatomicznie dopasowany wkład. Ponad 250 sprężyn, wszytych oddzielnie w kieszonki, zapewnia równomierne podparcie ciała i odciążenie kręgosłupa, umożliwiając mu przybranie naturalnego, lekkiego wygięcia w kształcie litery S w pozycji „na wznak", oraz linii prostej w pozycji „na boku".

Co to jest MULTIPOCKET?

Wkład ze sprężyn kieszeniowych MULTIPOCKET o podwojonej ilości sprężyn (ponad 500 szt/m²) różni się od innych wkładów sprężynowych gęstością w zastosowanej ilości sprężyn kieszeniowych w konstrukcji wkładu. Dzięki zwiększonej ilości sprężyn wzrasta elastyczność punktowa materaca, zapewnione jest lepsze dopasowanie materaca do anatomicznej budowy ciała. Dodatkowo wzrasta komfort snu oraz wydłuża się trwałość konstrukcji materaca.
 

Przejdź do strony głównej